Як вибрати відпочинок в Сінгапурі

Сінгапур один з найбільш незвичайних і оригінальних держав Азії. На відпочинок в Сінгапур відправляються щоб побачити чудову давню архітектуру, тісно переплетене з сучасністю – високими хмарочосами і яскравими неоновими вивісками. Тури в Сінгапур пропонують знайомство з екзотичною культурою, природними пам’ятками і національними парками. Також сюди їдуть, щоб покуштувати національну кухню, приділити увагу шопінгу і відмінно розважитися. Основні туристичні зони: Сінгапур, Сентоза, Пулау-Теконг, Пулау-Убін. Хочемо запропонувати замовити путівку в Сінгапур на сайті https://pro-agent.kz/tours/singapore по найкращій ціні

У самому Сінгапурі своєю самобутністю виділяються райони – Китайський квартал-Маленька Індія, мусульманський район Капомнг Глем і центральна частина міста.

Любителі нічних розваг не дарма вибирають тури в Сінгапур. Нічне життя Сінгапуру кипить і пропонує умови, як для активного, так і для спокійного відпочинку. Почнемо з того що Сінгапур є одним з найбезпечніших країн у світі, і нічні прогулянки тут абсолютно безпечні. На Орчад Роуд, Роберсон Квай, Емеральд Хіл ви знайдете розваги на будь-який смак. Нічні клуби і вечірки припускають запальні танці до ранку, вибрая музичний стиль на свій смак. Або відвідати гору Фабер, звідки відкриваються прекрасні види на місто з висоти пташиного польоту.

Путівки в Сінгапур це гастрономічний рай для гурманів. Різноманітні делікатеси і вишукування місцевої кухні цілодобово чекають вас ресторанчиках і кав’ярнях міста. Обов’язково спробуйте суп з гребінців і плавників акули. У тутешніх стравах переважають традиції малайської і китайської кухонь, смачно приправлені травами, спеціями, горіхами і прянощами. Також удосталь представлені всілякі солодощі та тістечка.